Blog

24 sierpnia 2015

Podium Tomka Dygacza w Myślenicach i Psarach!

W ostatnich dniach nasi zawodnicy wzięli udział w dwóch wyścigach – Bike Maraton w Myślenicach oraz Bike Atelier MTB Maraton – Psary.
W Myślenicach pojawili się Tomasz Dygacz, Michał Neumann, Kamil Pomarański, Szymon Pilch oraz Bogdan Pszenica! Trasa maratonu była dość wymagająca, było kilka stromych zjazdów ale największe wyzwanie stanowiły duże i ostre kamienie, zawodnicy musieli jechać bardzo uważnie by nie spowodować defektu roweru.

DCIM100GOPRO

Na dystansie mini wystartowali Szymon Pilch oraz Bogdan Pszenica, na metę Szymon dojechał jako 40 open i 11 w kategorii a Bogdan na 10 pozycji w kategorii.

Jednymi z lepszych wyników pochwalić mogą się Tomasz Dygacz i Kamil Pomarański, oboje cały wyścig pojechali bardzo mocno i ukończyli zmagania na 4 i 7 pozycji open. Jednocześnie Tomasz wywalczył miejsce na podium w kategorii – zdobył 3 pozycję w elicie.

Na dystansie giga rywalizował Michał Neumann, niestety dwie przebite opony i awaria hamulca nie pozwoliły ukończyć wyścigu na czele stawki, na metę dotarł 30 open.

Kolejnego dnia w Psarach Tomasz Dygacz wystartował w Bike Atelier MTB Maraton.

Start należy uznać za udany, Tomasz na mecie pojawił się jako drugi! Biorąc pod uwagę start w maratonie dzień wcześniej na którym też zdobył bardzo dobrą pozycję wynik ten potwierdza jego wysoką formę.

Tomek rywalizował na dystansie PRO – 63,1km, szybszy od niego był jedynie Michał Ficek.