Blog

22 kwietnia 2015

Tomasz Dygacz i Michał Neumann na podium w Daleszycach

Za nami pierwsze edycje maratonów. 18 kwietnia sezon startowy rozpoczął Bike Maraton edycją w Miękini. Niestety zawody okazały się pechowe dla naszych zawodników za równo Michał Neumann jak i Tomek Dygacz z powodu defektów roweru zostali wykluczeni z walki o czołowe lokaty. Kamil Pomarański ukończył natomiast zawody na miejscu 25 Open.

Dzień później przy bardzo niskiej temperaturze inaugurację miał MTB CROSS MARATON w miejscowości Daleszyce. Na dystansie FAN profesurę pokazał ponownie Tomasz Dygacz który przez większość trasy toczył pojedynek z Oskarem Plucińskim. Ostatecznie nasz zawodnik zajął 1 miejsce OPEN. Równie dobrze pojechał Michał Neumann zajmując 2 miejsce OPEN na dystansie MASTER. Pozostali zawodnicy Kamil Pomarański zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej a Szymon Pilch 7 w kategorii Orlik.